Poukaz do studia jsem dostala jako dárek a musím říct, že cesta z Brna do Prahy za to opravdu stála.
Moderní a čisté prostředí a velmi profesionální a milý přístup paní masérky.
Mohu jen a jen doporučit. 👌😊
Poukaz do studia jsem dostala jako dárek a musím říct, že cesta z Brna do Prahy za to opravdu stála.
Moderní a čisté prostředí a velmi profesionální a milý přístup paní masérky.
Mohu jen a jen doporučit. 👌😊